RiskMonitor

risk_monitor_logo_white_800-1

RiskMonitor
i RiskStudio
są produktami
Grupy MCX

Wykwalifikowani specjaliści Grupy MCX, świadczą usługi doradcze, szkoleniowe i wdrożeniowe wspierając rodzime i zagraniczne przedsiębiorstwa w ochronie bezpieczeństwa ich kapitału cyfrowego. Zapraszamy do rozmowy z naszymi ekspertami:

Jesteśmy liderem w tworzeniu zaawansowanych systemów zarządzania danymi.

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu informatycznemu jako część grupy MCX , znajomości branży i jednemu z najnowocześniejszych Software House’ów oraz zespołów cyberbezpieczeństwa, jesteśmy w stanie bezbłędnie rozpoznać i zaspokoić potrzeby technologiczne i biznesowe naszych klientów.

Tworzymy elastyczne rozwiązania, zwracając szczególną uwagę na jakość produktów i usług.

na miarę

Zdajemy sobie sprawę, iż na rynku nie ma optymalnych rozwiązań, które sprawdzą się w każdym środowisku, dlatego współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi producentami i dystrybutorami, dzięki czemu jesteśmy wstanie dostarczyć projekt „szyty na miarę” o dowolnym poziomie złożoności. Cyberbezpieczeństwo to kręta droga, którą powinniśmy przejść wspólnie.

Ochrona cyfrowego kapitału

Głównym atutem MCX jest zespół, za którym stoi ponad trzydziestoletnie, doświadczenie w obszarze budowania bezpiecznego środowiska teleinformatycznego. Po diagnozie priorytetów oraz podpisaniu odpowiednich dokumentów – sam zdecydujesz jaki scenariusz współpracy przyjmiemy (defensywny / ofensywny).

 

Doświadczenie

Jesteśmy polską spółką z 30-letnim doświadczeniem. Od roku 1989 wspieramy polski biznes w obszarze wyspecjalizowanych usług ICT

Kompetencje

Jako eksperci w swojej dziedzinie dysponujemy bogatym zapleczem kompetencyjnym, które jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

Indywidualna analiza potrzeb

Rolą MCX jest przygotowanie spersonalizowanego pakietu narzędzi oraz rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo realizacji procesów biznesowych na najwyższym światowym poziomie.

Kompleksowe podejście do zagadnienia

Oprócz analizy potrzeb, wspieramy naszych klientów na wszystkich etapach realizowanych inwestycji – projektujemy, wdrażamy oraz na bieżąco wspieramy utrzymanie zaproponowanych rozwiązań.

Kompetencje potwierdzone certyfikatami ISO

Numer certyfikatu 15542-ISN-001

ISO 9001, ISO 27001

MCX ul. Gotarda 9 Warszawa
02-683 Poland
+48 (0) 22 548 48 80

MCX SP. Z O.O.
NIP: 527-01-04-226, NR KRS 0000025013
SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE
XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 10 100 000 PLN

risk_studio_logo_1_wht

Zestaw działań i narzędzi do kompleksowego zapewniania bezpieczeństwa ICT* w firmie

 W zależności od twoich potrzeb korzystaj z jednego narzędzia lub z kompletnego zestawu

Potrzebujesz poprawić bezpieczeństwo IT?

zostaw nam dane do kontaktu